Sportovní vybavení a potřeby

Spokey MIX ROLL fitness masážní válec 3v1, modrý

Velmi žádaný produkt Spokey MIX ROLL fitness masážní od skvělého výrobce Spokey jednoduše najdete momentálně za super peníze! V akci za 599 Kč. EAN: 5902693209317
Spokey MIX ROLL fitness
Zjistit více
Značka: Spokey
599
Popis produktu

Sada fitness válců Spokey MIX ROLL 3v1

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu. Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky. Spokey MIX ROLL, je jedinečná sada fitness válců umožňující provádět velkou škály cviků posilujících různé části těla.

Efekty cvičení s fitness válcem

Fitness válce, známe také pod názvem rollery – jsou jednoduché pomůcky, které můžou oživit vás domácí trénink. Používáním válců můžete zpestřit svůj trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové partie. Skvělé se osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy zároveň poskytuje jemnou či intenzivní masáž.

longdesc=Skvělý způsob, jak posílit tělo

Malé rozměry válce umožnují jeho snadné skladování. Sada MIX ROLL obsahuje tři různé válce: tmavě modrý – tvrdý válec s největším průměrem 14,5 cm má speciální strukturu pro jemnou masáž, modrý – středně tvrdý válec s menším průměrem 9,5 cm se skvělé hodí např. pro masáž ramen, horních končetin nebo horní část nohou, nejmenší válec s pohodlnými rukojeťmi o průměru 3,5 cm, je vhodný především pro bodovou masáž.

Fitness válce se od sebe liší svými průměry a tvrdostí, díky tomu si každý uživatel může zvolit válec podle toho, kterou část těla chce masírovat.

Tvrdý tmavě modrý válec – používejte jej v případě, že jsou uvnitř vloženy i další dva válce. Je vhodný pro již zkušené uživatele s atletickou nebo svalnatou postavou.

Středně tvrdý modrý válec – díky použitému měkčímu materiálu se jeho struktura neobtiskuje na tělo. Doporučuje se lidem, kteří ještě nemají zkušenost s válci. Je vhodný pro kteroukoliv svalovou partii.

Nejmenší válec s rukojeťmi má 4 rotující hlavice, které zvyšují intenzitu tréninku. Ideální pro starší osoby nebo pro osoby s drobnější postavou.

longdesc=Parametry:

v sadě: 3 válce

materiál: pěna EVA, PVC, PE

rozměr: o 3,5 / o 9,5 / o 14,5 cm

délka: 33 cm / 33 cm / 33 cm

tvrdost: soft, standard, hard

hmotnost: 1,7 kg

nízká absorpce vody a vlhkosti

určeno pro: obecné rozvojové cvičení

Informace pro velkoodběratele:

balení: 8 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 1.12000 kg