Sportovní vybavení a potřeby

Spokey PICNIC FLAMINGO Pikniková deka kulatá, průměr 150 cm

Tento kvalitní a levný produkt Spokey PICNIC FLAMINGO Pikniková deka kulatá, od značky s tradicí a dobrou pověstí Spokey je dostupný u nás teď za výborné peníze! Zrovna teď v akci za 507 Kč. EAN: 5902693282525
Spokey PICNIC FLAMINGO Pikniková deka kulatá
Zjistit více
Značka: Spokey
507
Popis produktu

Uspořádejte nezapomenutelný piknik s dekou Spokey FLAMINGO je ideální volbou pro ty, kteří hledají osvědčené řešení, aby si vychutnali odpočinek na trávě nebo na písku.

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Piknikové deky Spokey se vyznačují svým originálním a propracovaným vzhledem. Díky zajímavé grafice, deka upoutá vaši pozornost.

VÝHODY

Piknikovou deku využít jak na pikniku s rodinou nebo přáteli, tak i při relaxaci na pláži. Můžete ji snadno vzít všude, kde si užijete byť chvilku odpočinku.

Hliníkový povlak s vodotěsným PE ve spodní vrstvě deky chrání proti vlhkosti a tepelně izoluje. Deku lze tak rozložit i na mokré trávě.

Po složení deka zabírá málo místa, je lehká a snadno se skladuje. Dlouhý odnímatelný ramenní popruh usnadní její přenášení na rameni, což je obzvláště důležité během výletu s dětmi.

TECHNOLOGIE

Po složení piknikovou deku zajistíte speciální patkou na suchý zip. Deka se vám při přenášení nerozloží.

URČENO

pro pikniky, pláž, koupaliště, letní výlety.

Parametry

materiál: 100% polyester

vnitřní vrstva: 80 g / m2 polyester

spodní vrstva: vodotěsný PE s hliníkovým povlakem

průměr: 150 cm

váha: 500 g

deku je možné prát v pračce při teplotě 30 °C

nečistit chemicky