Sportovní vybavení a potřeby

Spokey PU 84 mm Náhradní kolečka k bruslím, 4 ks

Levný produkt Spokey PU 84 mm Náhradní kolečka od známého dodavatele Spokey pohodlně pořídíte tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Levně za cenu 284 Kč. EAN: 5901180352468
Spokey PU 84 mm Náhradní kolečka k
Zjistit více
Značka: Spokey
284
Popis produktu

Náhradní kolečka k bruslím Spokey PU 84 mm:

– jsou vyrobena z odolného PU – směsi kaučuku a polyuretanu

velmi dobře absorbují vibrace vznikající během jízdy po nerovném povrchu

– jsou vhodná pro všechny modely kolečkových bruslí Spokey s tímto rozměrem

Kolečkové brusle, koloběžky nebo skateboardy se skládají z částí, které v případě intenzivního používání podléhají přirozenému procesu opotřebení. Abyste udrželi své vybavení v dobrém stavu, je dobré se vybavit náhradními díly, například náhradními kolečky. Díky tomu si budete moct své oblíbené kolečkové brusle užívat po mnoho sezón.

Pro pohodlnou jízdu, je potřeba udržovat kolečka bruslí v dobrém stavu. Ve chvíli, kdy se vaše kolečka opotřebují, přichází na řadu sada náhradních koleček – Spokey PU 84 mm. Jsou vyrobena z odolného PU – směsi kaučuku a polyuretanu. Jejich tvrdost je ideální pro dosažení vysokého jízdního komfortu. Sada je vhodná pro všechny modely kolečkových bruslí Spokey s tímto rozměrem. Poskytují velmi dobré tlumení vibrací, které vznikají během jízdy po nerovném povrchu.

Náhradní kolečka jsou dostupná také i v jiných rozměrech:

– 64 mm

– 72 mm

– 76 mm

– 80 mm

– 100 mm

– 120 mm

Pokud již máte opotřebovaná kolečka, na pomoc přichází sada 4 náhradních koleček, která vám umožní další jízdu ve vašich oblíbených kolečkových bruslích!

Ložiska nejsou součásti sady.

Parametry:

materiál: PU

rozměr: 84 x 24 mm

tvrdost: 82 A

v balení: 4 ks