Sportovní vybavení a potřeby

Spokey RINO+

Neodolatelný produkt Spokey RINO+ od našeho předního výrobce Spokey jde pořídit zde nyní za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 13 199 Kč. EAN: 5902693298113
Spokey RINO+
Zjistit více
Značka: Spokey
13 199
Popis produktu

Elektrická koloběžka Spokey RINO+:

– můžete s ní ujet až 28 km, a její maximální rychlost je 20 km/h

– díky odpružení je vhodná i pro jízdu po nerovném povrchu

Vsaďte na elektrickou koloběžku Spokey RINO+ – ekologický a bezkolizní dopravní prostředek, který vás dopraví do školy, do práce nebo do obchodu. Díky elektrické koloběžce se snadno vyhnete dopravním zácpám! Elektrická koloběžka Spokey RINO+ je absolutní MUST HAVE, která byla vytvořena pro rychlé a krátké až středně dlouhé přesuny.

Elektrická koloběžka pro každodenní používání!

Elektrické koloběžky jsou teď moderní a stávají se stále čím dál tím více populárnějšími. Díky nim se můžete snadněji pohybovat a urazit konkrétní vzdálenost výrazně rychleji. A navíc si nemusíte dělat starosti s parkováním! Ale nejdůležitější je radost z jízdy. Elektrická koloběžka Spokey RINO+ je skvělou alternativou k veřejné dopravě nebo autu. Umožňuje vám ujet vzdálenost až 22-28 km, v závislosti na použitém rychlostním stupni. Od ostatních modelů se odlišuje svou nízkou hmotnosti a jednoduchým ovládáním!

Hbitá, lehká a bezpečná

Elektrická koloběžka Spokey RINO+ byla vytvořena s cílem zajistit maximální potěšení z jízdy, při zachování bezpečnosti a spolehlivosti. Právě proto je vybavena velmi silnými brzdami, které umožňují bezpečné zastavení, díky čemuž se můžete na koloběžku v jakékoliv situaci během jízdy maximálně spolehnout. Přední a zadní osvětlení zajišťují bezpečnost uživatele za všech podmínek. Odpruženi zajišťuje pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu!

Elektrická koloběžka Spokey RINO+ je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé uživatele. Při jízdě na třetím rychlostním stupni můžete dosáhnout rychlosti až 20 km/h. Svoji rychlost můžete kontrolovat na velkém displeji, který zobrazuje následující informace: rychlostní stupeň, rychlost, celkovou ujetou vzdálenost v km a aktuální stav baterie.

Spokey RINO+ je velmi kompaktní elektrická koloběžka, která nezabírá mnoho místa a její super nízká hmotnost vám umožňuje vzít si ji všude s sebou. Její nepochybnou výhodou je, že nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru auta, do výtahu nebo do autobusu. Malé rozměry a nízká hmotnost zajištují vynikající hbitost a ovladatelnost během jízdy.

Jediné, co musíte udělat, je užívat si jízdu!

Nejjednodušší způsoby, jak prodloužit životnost baterie:

– nenechávejte baterii zcela vybít,

– nabíjejte baterii pravidelně, alespoň jednou měsíčně a pouze pokud je koloběžka vypnutá,

– pro nabíjení používejte originální nabíječku, která je součásti balení,

– před nastartováním motoru uveďte koloběžku do pohybu tím, že se odrazíte od země,

– rozjíždějte se na první rychlostní stupeň,

– plynule zvyšujte rychlost a při jízdě do kopce pomáhejte motoru tím, že se budete odrážet od země,

– vyvarujte se velkým teplotním rozdílům během používání a nepřetržité jízdy maximální rychlostí.

Parametry:

maximální rychlost: 20 km/h* (3 rychlostní stupně)

maximální dojezd: 28 km (2. stupeň) –22 km (3. stupeň)

maximální hmotnost uživatele: 100 kg

motor: 350 W

velikost koleček: 8,5″

typ koleček: přední nafukovací, zadní plné

hmotnost: 12,8 kg

brzdy: přední ruční elektrická (páčka na řídítkách) + zadní nožní

světla: přední bílé a zadní červené světlo

červené reflexní prvky

stojánek: ano

max. úhel sklonu silnice při stoupání: 15°

Parametry baterie:

napětí: 36 V

kapacita: 7,8 Ah

množství vytvořené energie: 282 Wh

Dodatečné vlastnosti:

odolná konstrukce, silná silikonová a protiskluzová podložka na desce – dodatečné odpružení, větší bezpečnost

LCD displej (rychlost, rychlostní stupeň, stav baterie, vzdálenost)

3 rychlostní stupně

rychlé složení

* Předpokládaný maximální dojezd je zásadně závislý na nejrůznějších podmínkách, jako jsou například: hmotnost uživatele, rozmanitost terénu, vítr, zvolený stupeň podpory, tlak pneumatik a jejich vzorek, okolní teplota aj. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky.

** Chcete-li prodloužit životnost baterie, nedovolte, aby se zcela vybila. Pokud koloběžku nepoužíváte déle než 3 měsíce, je nutné ji zcela nabít a umístit na suché a chladné místo, abyste předešli možnému poškození, na které se nevztahuje záruka.

Upozornění:

Při používání elektrické koloběžky je spotřebitel plně odpovědný za dodržování pravidel silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Důsledně dodržujte bezpečnostní pokyny zejména v zemích, kde neexistují žádné platné zákony a předpisy, týkající se elektrických koloběžek.

Váha: 12.80000 kg