Sportovní vybavení a potřeby

Spokey RUBBY Multifunkční masážní polštář

Hodně oblíbený produkt Spokey RUBBY Multifunkční masážní od předního výrobce Spokey lze koupit v aktuální nabídce za výborné peníze! Zrovna nyní za cenu 773 Kč. EAN: 5905339405746
Spokey RUBBY Multifunkční masážní
Zjistit více
Značka: Spokey
773
Popis produktu

Multifunkční masážní polštář Spokey RUBBY:

– dokonale uvolňuje napjaté svaly a urychluje jejich regeneraci

– má až 8 masážních bodů umístěných na dvou hlavách, které se otáčejí ve dvou směrech

– je vybaven funkcí zahřívání světlem, která zvyšuje účinky masáže

Napjaté svaly? Zrelaxujte a uvolněte je pomocí masážního polštáře Spokey RUBBY. Model Rubby je multifunkční zařízení, které zklidňuje bolest a zbavuje svalového napětí po náročném dni nebo tréninku, ale také vám pomůže zbavit se nepohodlí, které často vzniká po mnoha hodinách strávených v jedné poloze, například vsedě. Použití masážního polštáře udrží vaše svaly v perfektní kondici a bezpochyby se stane vaším oblíbeným domácím relaxačním zařízením.

Velmi příjemná masáž s funkcí zahřívání světlem

Masážní polštář Spokey RUBBY2 masážní hlavice pracující v opačných směrech, na kterých je umístěno 8 masážních bodů. Díky tomu je perfektní pro každou svalovou část těla. A co víc, RUBBY je vybaven funkcí zahřívání světlem, která ještě více zlepšuje výsledky masáže a poskytuje svalům příjemný a zároveň uklidňující tepelný účinek.

Efektivní, kompaktní a víceúčelový masážní polštář

Používání masážního polštáře před a po cvičení urychluje regeneraci svalů, což výrazně mění každý trénink. RUBBY se velmi snadno používá a zároveň je mimořádně ergonomický a kompaktní. Nezabírá zbytečně místo a díky rukojeti z elastického pásku se pohodlně přenáší.

Parametry:

funkce ohřívání světlem

časovač (15 minut práce)

2 hlavice a 8 masážních bodů

2 směry masáže

pohodlná rukojeť z elastické pásky

Technické parametry:

vstupní napětí: 12 V

vstupní proud: 1,5-2,0

jmenovitý výkon: 20 W

Váha: 1.00000 kg