Sportovní vybavení a potřeby

Spokey SCALES LUX Ketl-bel litinová činka 12 kg

Povedený produkt Spokey SCALES LUX Ketl-bel litinová činka od našeho výrobce Spokey jednoduše naleznete u nás teď ve výprodejové akci! Akční cena 1 432 Kč. EAN: 5902693215844
Spokey SCALES LUX Ketl-bel
Zjistit více
Značka: Spokey
1 432
Popis produktu

Ketl-bel litinová činka Spokey SCALES LUX:

– je vyrobena z litiny a pokryta gumou, díky čemuž je velmi odolná, a zároveň chrání ketl-bel a podlahu před možným poškozením,

– má hladkou rukojeť z chromované oceli pro snadnější a pohodlnější zvedání činky.

Ketl-bel Spokey SCALES LUX je skvělá cvičební pomůcka jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé sportovce. Používání litinové činky přináší velmi rychlé výsledky, protože během cvičení udržuje svaly v neustálém napětí, což zvyšuje jejich celkovou a maximální sílu.

Jedinečný litinový ketl-bel s pogumovaným povrchem a chromovanou rukojetí

Ketl-bely Spokey SCALES LUX jsou vyrobeny z litiny, což zvyšuje jejich životnost a odolnost, díky čemuž vám dobře poslouží po mnoho sezón! Navíc je činka potažená gumou, která dodatečně chrání samotný ketl-bel a zároveň i podlahu před možným poškozením. Pro pohodlnější cvičení a snazší přenášení má činka Spokey SCALES LUX elegantní rukojeť z chromované oceli.

Ketl-bely jsou dostupné v různých hmotnostních variantách, díky čemuž si uživatel sám stanoví zátěž přiměřenou svým cílům a možnostem. SCALES LUX jsou dostupné v těchto hmotnostních variantách:

– 6 kg

– 8 kg

– 10 kg

– 12 kg

– 16 kg

Ideální vybavení pro domácí trénink

Ketl-bel vyžaduje jiný druh úsilí než tradiční silová cvičení. A právě proto trénink s použitím litinového závaží ve tvaru koule přináší ještě rychlejší výsledky. Pravidelné cvičení s ketl-belem Spokey SCALES LUX zvyšuje pružnost těla, zlepšuje celkovou kondici, urychluje spalování tuků a růst svalové hmoty. Množství cviků, které lze s litinovým ketl-belem provádět, je celá řada – počínaje kyvadlovým pohybem, přes tzv. „mrtvý tah“ až po různé formy swingu. Cvičení začínejte s nižší hmotnosti a postupně se zvyšující se fyzickou kondici zvyšujte i hmotnost závaží.

Parametry:

materiál: litina, pogumovaná

hladký povrch rukojeti

hmotnost: 12 kg

Váha: 12.00000 kg