Sportovní vybavení a potřeby

Spokey SHIELD PRO – 3-dílná sada chráničů pro dopělé, černá

Exkluzivní kousek Spokey SHIELD PRO - 3-dílná sada chráničů pro dopělé, od populární značky Spokey jednoduše můžete najít již dnes za výhodnou cenu. Právě teď jen za 468 Kč. EAN: 5905339409386
Spokey SHIELD PRO - 3-dílná sada chráničů
Zjistit více
Značka: Spokey
468
Popis produktu

Sada chráničů Spokey SHIELD PRO:

– skládá se ze 3 párů chráničů, které dokonale chrání zápěstí, lokty a kolena před odřením a zraněním

– je vytvořena pro dospívající a dospělé uživatele – milovníky skatingových emocí a vysokých rychlostí

– je to také skvělá volba pro ty, kteří teprve začínají své skatingové dobrodružství na kolečkových bruslích, koloběžce nebo skateboardu

– má elastické zapínání na suchý zip, které spolu s anatomickým tvarem chráničů zajišťuje maximální volnost pohybu

Sada SHILED PRO výborně chrání skatery během jízdy na kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu. Jsou to skvělé chrániče, které chrání zápěstí, lokty a kolena během rychlé jízdy a při provádění různých manévrů. Díky nim se začátečnici nemusí obávat přirozeně se vyskytujících chyb, které často končí pády – sada Spokey SHIELD PRO minimalizuje riziko odřenin a zranění.

Vsaďte na bezpečný skating

Jízda na koloběžce, skateboardu nebo kolečkových bruslích je skvělá zábava a fyzická aktivita nejen pro děti ale i pro dospělé. Bohužel bez vhodné ochrany může dojít k odřeninám či zraněním. Sada chráničů Spokey SHIELD PRO byla vyrobena tak, aby jim předcházela – poskytuje komplexní ochranu kolen, loktů a zápěstí. Je nepostradatelným prvkem vybavení během jízdy na kolečkových bruslích, koloběžce či skateboardu. Sada se skládá ze 3 párů chráničů vyrobených z lehkého materiálu, který zajišťuje jejich nízkou hmotnost, maximální pohodlí a volnost pohybu.

Tvarované chrániče s elastickým zapínáním na suchý zip

Skating doprovází mnoho emocí, proto nezapomeňte na bezpečnost. Sada chráničů Spokey SHILED PRO je opatřena pohodlným a odolným elastickým zapínáním na suchý zip, které lze jednoduše přizpůsobit vaším potřebám. Díky tomuto řešení chrániče nesklouzávají a vždy drží na svém místě. Jejich anatomický tvar se dokonale přizpůsobí kolenům, loktům a zápěstí. Chrániče Spokey SHIELD PRO jsou velmi pohodlné a nijak nebrání v pohybu – díky vhodné profilaci se snadno přizpůsobí tvaru těla a dobře k němu přilnou. Navíc jsou velmi pohodlné a neomezují pohyb! Měkká podšívka zajišťuje nejen pohodlí během používání, ale je i velmi dobře prodyšná.

Velikosti:

S – koleno: 25 x 8,5 cm; lokty: 23 x 8 cm; zápěstí: 13 x 7 cm

M – koleno: 28 x 10 cm; lokty: 25 x 8,5 cm; zápěstí: 14,5 x 8 cm

L – koleno: 31 x 10 cm; lokty: 28 x 10 cm; zápěstí: 14,5 x 8 cm

Parametry:

3-dílná sada: na lokty, kolena, zápěstí

materiál: nylon 600D

12 mm pěna EVA

materiál skořepiny: PP

velikosti: S, M, L

hmotnost uživatele: C (nad 50 kg)