Sportovní vybavení a potřeby

Spokey SKY Karimatka XPE, 173×61 cm, vč. stahovacích gumiček

Tento designový kus Spokey SKY Karimatka XPE, 173x61 cm, vč. od značky se skvělou pověstí Spokey můžete koupit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 180 Kč. EAN: 5905339420879
Spokey SKY Karimatka XPE
Zjistit více
Značka: Spokey
180
Popis produktu

Turistická karimatka Spokey SKY:

– je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž se snadno přepravuje,

– je vyrobena z XPE pěny, která zvyšuje její mechanickou odolnost a nedeformuje se,

– zajišťuje vynikající izolaci od země a zvyšuje komfort spánku.

Karimatka je nezbytnou součásti vybavení během výletu do hor či kempování. Poskytuje vynikající izolaci do země a zajišťuje pohodlný odpočinek v přírodě. Proto se vyplatí vsadit na model, který nebude představovat zbytečný balast a umožní vám pohodlný spánek v jakýchkoliv podmínkách. A přesně taková je turistická karimatka Spokey SKY, která je velká (173 x 61 cm), skvěle izoluje od země.

Ultralehká a malá po srolování

Turistická karimatka Spokey SKY je velká (173 x 61 cm) a po srolování nezabírá mnoho místa. Skvěle se osvědčí během outdoorových výletu či kempování. Umožní vám rychle a pohodlně připravit místo na spaní. Její tloušťka (0,6 cm) zajišťuje vynikající izolaci od země a vyrovná všechny terénní nerovnosti.

Turistická karimatka pro Vás

Pokud hledáte karimatku, se kterou bude přespání v přírodě, v kemou nebo na chatě stejně pohodlné jako ve vaší posteli, vsaďte na karimatku Spokey SKY. Jedná se o vynikající outdoorové vybavení – je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž nezabírá zbytečné místo a vy ji tak můžete mít vždy po ruce. Použitá pěna XPE zvyšuje mechanickou odolnost karimatky.

Parametry:

materiál: XPE

rozměr: 173 x 61 x 0,6 cm

Váha: 0.18000 kg