Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko 2v1 tmavě modré

Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko 2v1 tmavě modré Sníte o chvíli odpočinku? Uvelebte se na turistickém polohovatelném... více informací »
Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko
Značka: Spokey
1 725 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko 2v1 tmavě modré Sníte o chvíli odpočinku? Uvelebte se na turistickém polohovatelném...

Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko 2v1 tmavě modré Sníte o chvíli odpočinku? Uvelebte se na turistickém polohovatelném lehátku Spokey TAMPICO! Model Tampico je nepostradatelný společník pro letní dovolenou, opalování, piknik nebo pro odpočinek na zahradě! Trávení času venku má velký pozitivní vliv na zdraví a pohodu.Nepostradatelný společníkVe chvílích odpočinku je nejdůležitější vaše pohodlí! My sázíme na plážové lehátko Spokey Tampico, které poskytuje skutečný komfort a relax během odpočinku. Lehátko bylo navrženo pro relaxaci na čerstvém vzduchu – poskytuje vynikající pohodlí. To vám umožní zaujmout pohodlnou polohu, aniž byste museli sedět na písku nebo trávě.Zaměřujeme se na pohodlí a kvalituOutdoorové křeslo / lehátko Spokey Tampico je vyrobené z velmi kvalitních materiálů, které zaručují pevnost a stabilitu. Ocelová stabilní konstrukce umožňuje používat lehátko uživatelům s maximální hmotností 120 kg. Sedák je vyroben z odolného polyesteru 600D, který poskytuje neuvěřitelný komfort při sezení či ležení a je odolný vůči protržení.Vaše pohodlí navíc zpříjemní pohodlné loketní opěrky a odnímatelná, výškově nastavitelná a měkká opěrka hlavy. Model Tampico lze využívat na zahradě, terase, balkóně, na pláži, u bazénu či během kempování. Zkrátka jej oceníte kdekoliv. Camping » Campingový nábytek » Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko 2v1 tmavě modré Tento velmi oblíbený produkt Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko máte možnost nakoupit přímo tady a teď na našich stránkách v rubrice campingový nábytek. Nyní můžete najít ostatní zboží z této kategorie za super ceny.

Tento výjimečný výrobek Spokey TAMPICO Skládací křeslo/lehátko od našeho výrobce Spokey jednoduše najdete tady teď právě za super cenu. Nyní pořídíte od 1 725 Kč.