Sportovní vybavení a potřeby

Sport Code Move Code 180 kapslí

Velmi žádaný kus Sport Code Move Code od výrobce s mnohaletou tradicí Sport Code pořídíte momentálně na našich stránkách výhodně! Aktuálně stojí u nás 749 Kč.
Sport Code Move Code
Zjistit více
Značka: Sport Code
749
Popis produktu

MOVE CODE je jedinečný doplněk stravy vyvinutý speciálně pro péči o klouby, vazy a chrupavky. D-glukosamin sulfát, MSM a chondroitin sulfát jsou dnes standardními složkami kloubních směsí. Boswellin příznivě působí na svaly, kosti, klouby a pomáhá při jejich zvýšeném zatížení. Kurkumin přispívá k udržování normálního stavu kloubů. Zinek a mangan pomáhají udržovat normální stav kostí. Měď podporuje pojivové tkáně, mangan dále přispívá k jejich tvorbě. Selen pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

V bodech:

  • Transparentní a dohledatelný původ složení
  • Kvalitní suroviny od renomovaného dodavatele
  • Bez sladidel, zbytečných výplňových látek, pojiv a barviv
  • Průhledná kapsle vhodná i pro vegany

Doporučené dávkování:

  • 3 kapsle denně.

Upozornění: Není určeno pro děti těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 250 C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nutriční hodnoty Sport Code Move Code 180 kapslí:

3 kapsle RHP
Zinek 12 mg 120 %
Měď 1,5 mg 150 %
Selen 140 μg 254 %
Mangan glukonát 1,5 mg 75 %
MSM 360 mg
D-glukosamin sulfát KCI 600 mg
Chondroitin sulfát 360 mg
Boswellin HBD 70% 120 mg
Curcumin C3 Complex 95% 90 mg
BioPerine 95% 3 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

D-glukosamin sulfát KCI, methylsulfonylmethan (MSM), chondroitin sulfát, Boswellin HBD (70% kyseliny boswellové), Curcumin C3 Complex (95% kurkuminoidů), zinek (bisglycinát zinečnatý), protispékavá látka; steárát hořečnatý, extrakt z černého pepře ( BioPerine, 95% piperinu), měď (glukonát měďnatý), mangan (glukonát manganatý), selen (L-selenomethionin). Obal kapsle; želatina.

Dále máme v nabídce od značky Sport Code