Sportovní vybavení a potřeby

Stan Husky Sawaj 2

Žádaný výrobek Stan Husky Sawaj 2 od společnosti s výborným jménem Husky můžete sehnat zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 5 989 Kč.
Stan Husky Sawaj
Ověřit dostupnost
Značka: Husky
5 989

Stan Husky Sawaj 2 Stan Sawaj představuje skvělou variantu pro všechny, kteří při svých cestách chtějí citelně ubrat na váze zavazadel. Hmotnost tohoto modelu činí pouze 2,2 kg a byla maximálně snížena použitím silikonizace. K lehkosti tohoto stanu jistě přispívá i duralová konstrukce, která navíc pomáhá udržet stan stabilní při nepříznivém počasí. Sawaj je proto určen zejména všem příznivcům cykloturistiky a trekingu. Oba pláště stanu a podlážka jsou samozřejmě vyrobeny z nejlepších materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Sawaj 2 poskytne pohodlné útočiště přesně pro dvě osoby.
SPECIFIKACE

Rozměry: (Š × D × V ) 215 × 230 × 120 cm
Rozměry: (sbalený stan) 43 × 13 cm
Hmotnost: min./celková 1,9 kg / 2,2 kg

Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcíVnější stan: 20D 360T Nylon Ripstop, oboustranný silikonový zátěr 3000mm/cm²Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéraPodlážka: 210T Nylon, PU zátěr 10 000 mm/cm²Nosné pruty: duralové tyče o ø 8,5 mmPříslušenství: odkládací síťka na drobnosti, duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal
HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Extrémně lehký stan Extrémně lehký stan
Odlehčená duralová konstrukce a kolíky Odlehčená duralová konstrukce a kolíky
Silikonový zátěr Silikonový zátěr
RIPSTOP úprava materiálu RIPSTOP úprava materiálu
Certifikace stanů Certifikace stanů
UV ochrana UV ochrana
2 osoby 2 osoby
Voděodolný obal Voděodolný obal

MATERIÁLY

NOSNÉ PRUTY: Dural
VNĚJŠÍ STAN: 20D 360T Nylon Ripstop
VNITŘNÍ STAN: Nylon 190T, Síťová moskytiéra
PODLÁŽKA: 70D 210T Nylon, Polyurethan (zátěr 10 000 mm/cm²)

Stany » Expediční stany » Stan Husky Sawaj 2