Sportovní vybavení a potřeby

Stan Pinguin Aero 3

Unikátní kousek Stan Pinguin Aero 3 od spolehlivé značky Pinguin máte možnost koupit nyní ve slevě! Nyní pořídíte od 8 916 Kč.
Stan Pinguin Aero
Ověřit dostupnost
Značka: Pinguin
8 916

Stan Pinguin Aero 3

Stan je dvouplášťový a skládá se z vnitřního stanu a z vnějšího pláště – tropika. Vnitřní stan má půdorys, tvaru lichoběžníku se dvěma vchody na jeho delších stranách. Vnější stan má dva vchody, se dvěma předsíňkami, vhodnými např. k uložení zavazadel či vaření. U obou vchodů se můžeme rozhodnout, zda si otevřeme levou či pravou polovinu vchodu, popř. obě současně. Možnost volby využijeme např. při vaření a snadno si tak vytvoříme potřebné závětří. Tropiko je vyrobeno z nylonové textilie s Ripstop úpravou, čímž se podařilo snížit váhu stanu při zachování pevnosti tropika

Osoby:    2-3
Vchody:    2
Typ:    kopule
Pruty / body křížení:    2/1
Konstrukce:    dural 7001 T6, 2 pruty Ø 9,5 mm
Lze postavit bez ložnice:    ne
Hmotnost:    2,85 kg
Kolíky:    13
Větrací okna:    2
Vnější stan – tropiko:    Nylon RipStop, Silikonizace 4 000mm H2O, UV ochrana, Silikonem zatřené švy

Podlážka:    Nylon, PU zátěr 10 000 mm H2O
Materiál prutů:

DAC Featherlite NSL 7001 T6

Výška vnitřního (vnějšího) stanu:    115 (123)
Rozměr sbaleného stanu:    45 x 15

Větrání:Je umístěno ve vrcholech kratších stěn tropika. Stříšky větracích okének jsou tvarované tak, aby nebyly sklápěné větrem. Tím je zabráněno zatékání i při dešti se silným větrem.Stavba stanu:Vnitřní stan zavěsíme háčky na duralovou konstrukci. Tropiko přetáhneme přes konstrukci, poté přichytíme suché zipy na spodní straně tropika k prutům. Sepneme spony a tropiko vypneme. Stan ukotvíme kolíky a šňůrami.

Stany » Střední stany (3-4 osoby) » Stan Pinguin Aero 3