Tempish RENTAL R46 kids dětské lední brusle

Speciální hokejové brusle TEMPISH RENTAL R46 KIDS jsou určeny do půjčoven a jsou vhodné pro začínající malé bruslaře. Skelet brusle má... více informací »
Tempish RENTAL R46 kids dětské lední
Značka: Tempish
1 419 Kč
DETAIL PRODUKTU
Speciální hokejové brusle TEMPISH RENTAL R46 KIDS jsou určeny do půjčoven a jsou vhodné pro začínající malé bruslaře. Skelet brusle má...

Speciální hokejové brusle TEMPISH RENTAL R46 KIDS jsou určeny do půjčoven a jsou vhodné pro začínající malé bruslaře. Skelet brusle má jedinečnou konstrukci, je vyroben z jednoho kusu kompozitního odolného plastu, zajišťuje proměnnou tvrdost pro optimální fixaci nohy. Skelet je velmi lehký, přitom pevný a odolný. Skelet je velmi dobře anatomicky tvarovaný, zejména v oblasti Achillovy šlachy a kotníků. Skelet poskytuje velmi dobrou podporu a ochranu kotníků. O pohodlí se starají pěnové výstelky, zejména v oblasti kotníků a Achillovy šlachy. Jazyk má anatomický tvar, je středně silně vyztužený. Vnitřní materiál je vyroben z materiálu CAMBRA, který je otěru odolný a zateplený, zajišťující stabilní fixaci nohy v brusli a který je navržen tak, aby odolal každodennímu použití v půjčovnách. Také efektivně odvádí vlhkost a dobře vysychá po skončení bruslení. Brusle je osazena kvalitním nožem z nerezavějící oceli. Označení velikosti na patě usnadňuje manipulaci a urychluje práci personálu v půjčovnách!

Doporučené použití: |Pravidelné každodenní zatížení v půjčovnách.|
Kategorie: |Dětské|
Vnější materiál: jednolitý resistentní PVC materiál (ice grade DF) pružný do teploty -25°C
Vnitřní materiál: CAMBRA 26Z brushed nylon
Konstrukce jazyku: Anatomický jednodílný jazyk, materiál – speciální resistenční PVC (ice grade DF) + filc 6 mm
Výstelka: Anatomická bandáž s pamětí na bázi molitanu E3 v oblasti kotníku
Nůž: TEMPISH UNI carbon junior
Systém zapínání: |tkaničky|
Tento akční a ve slevě produkt Tempish RENTAL R46 kids dětské lední brusle jde sehnat mimo jiné na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské! Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Tempish. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Tempish vám poskytuje skvělý sortiment. Nové kousky každý den.

Nejprodávanější výrobek Tempish RENTAL R46 kids dětské od značky s dlouholetou tradicí Tempish získáte momentálně na webu téměř zdarma! Ceny již od 1 419 Kč.