Sportovní vybavení a potřeby

Termoska Pinguin Vacuum Thermobottle 1 l

Nejprodávanější produkt Termoska Pinguin Vacuum Thermobottle 1 od oblíbené značky se zárukou kvality Pinguin naleznete právě dnes za rozumné peníze. Právě teď jen za 468 Kč.
Termoska Pinguin Vacuum Thermobottle
Ověřit dostupnost
Značka: Pinguin
468
Popis produktu

Termoska Pinguin Vacuum Thermobottle 1 l Nerezová dvoustěnná vakuová termo láhev o objemu 1000 ml se šroubovacím uzávěrem a hrnkem. Použitá potravinářská nerezová ocel 18/8.Broušený povrch termosky poskytuje stálý vzhled zakrývající případné škrábance. Vnější design je opatřen šedým logem Pinguin.Po 24 hodinách vroucí nápoj o počáteční teplotě 95°C v termosce dosahuje teploty okolo 64°C za venkovních podmínek 18°C.Láhev lze vložit do hrnku Alu Mug i Steel Mug a šetřit tak místo při balení.

Materiál: Nerezová ocel 18/8, polypropylen, silikon

Objem: 1000 ml
Rozměry:

⌀315 x 85 mm

Šířka uzávěru:

53 mm
Hmotnost:

536 g

Uzávěr a hrnek v jednom:Součástí termosky je vnější uzávěr, který zároveň slouží jako hrnek pro váš oblíbený nápoj.Vnitřní
část hrnku je vyrobena ze zdravotně nezávadného polypropylenu BPA free
(využíván např. u kojeneckých lahví, plastových příborech atd.), tento
polypropylen je protažen až k okraji hrnku, což umožní vyšší komfort při
pití.Jednoduchý šroubovací uzávěr:Uzávěr termosky je opatřen závitem a silikonovým těsněním. Závit je na dvou stranách přerušen – pro nalévání není nutné úplné odšroubování.Uzávěr i těsnění je vyrobeno také ze zdravotně nezávadného polypropylenu BPA free a silikonu.

Outdoor vybavení » Termosky » Termoska Pinguin Vacuum Thermobottle 1 l