Trekové boty Grisport Golliat

Trekové boty Grisport Golliat Nízká trekovka vhodná pro celoroční použití.  Vzít si ji můžete  na výlety do přírody do... více informací »
Trekové boty Grisport Golliat
Značka: Grisport
2 399 Kč
DETAIL PRODUKTU
Trekové boty Grisport Golliat Nízká trekovka vhodná pro celoroční použití.  Vzít si ji můžete  na výlety do přírody do...

Trekové boty Grisport Golliat
Nízká trekovka vhodná pro celoroční použití.  Vzít si ji můžete  na výlety do přírody do lehkých terénů nebo např. na rekreační běh po nezpevněných površích.  Profilovaná podešev Vibram je  pro tyto aktivity ideální. Membrána Gritex zamezí průniku vlhkosti a chladu.

Parametry

Svršek – textil + syntetická kůže
Membrána –  Gritex
Podešev – Vibram (pryžová)
Mezipodešev –   PU
Váha – 900 g  (pár vel. 42)

Outdoorové boty » Trekové nízké boty » Trekové boty Grisport GolliatZajímavý produkt Trekové boty Grisport Golliat jde koupit rovnou tady na webu v oblíbené kategorii trekové nízké boty. Nyní můžete získat oblíbené kusy ve zmíněné rubrice ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele Grisport. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Grisport má ve stále nabídkce skvělé produkty. Vždyť to vidíte sami.

Nejprodávanější výrobek Trekové boty Grisport Golliat od společnosti s dlouholetou tradicí Grisport je k sehnání právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za super cenu 2 399 Kč.