Trekové boty Grisport Trecker 20

Trekové boty Grisport Trecker 20 Komfortní unisex treková bota s minimem švů.  Její konstrukce je velmi pohodlná. V oblasti... více informací »
Trekové boty Grisport Trecker
Značka: Grisport
3 199 Kč
DETAIL PRODUKTU
Trekové boty Grisport Trecker 20 Komfortní unisex treková bota s minimem švů.  Její konstrukce je velmi pohodlná. V oblasti...

Trekové boty Grisport Trecker 20 Komfortní unisex treková bota s minimem švů.  Její konstrukce je velmi pohodlná. V oblasti kotníků je dobře vypolstrovaná – v této partii je použita měkká useň.  Nově vyvinutá podešev Vibram je dobře odpružena díky mezipodešvi, která je tvořena několika vrstvami s různou denzitou. Proto nášlap i došlap je velmi měkký a komfortní.  Dezén svrchní podešve je protiskluzný.
Bota dobře ochrání svého majitele před vlhkem a chladem díky membráně Spo-Tex. Svršek z kvalitního hovězinového nubuku má taktéž vodoodpudivou úpravu.
Model dobře využijete na kratší i delší tůry do lehkých a středně náročných terénů.
Parametry

Svršek –  lícová hovězinový nubuk  s vodoodpudivou úpravou
Membrána –  Spo-Tex
Podešev – Vibram Grisport
Mezipodešev – PU
Váha – 1170 g

Outdoorové boty » Trekové vysoké boty » Trekové boty Grisport Trecker 20
Kvalitní a oblíbený výrobek Trekové boty Grisport Trecker 20 lze zakoupit nyní na našich stránkách v populární kategorii trekové vysoké boty. Získejte kvalitní zboží z naší kategorie za skvělou cenu!

Vysoce kvalitní produkt Trekové boty Grisport Trecker od dodavatele se skvělou pověstí Grisport naleznete právě dnes za výborné peníze! Nyní získáte od 3 199 Kč.