Trekové hole Pinguin Compact FL Foam Grey

Trekové hole Pinguin Compact FL Foam Grey Horní segment skládacích holí Pinguin Compact FL Foam je vybaven prodlouženou rukojetí... více informací »
Trekové hole Pinguin Compact FL Foam
Značka: Pinguin
1 692 Kč
DETAIL PRODUKTU
Trekové hole Pinguin Compact FL Foam Grey Horní segment skládacích holí Pinguin Compact FL Foam je vybaven prodlouženou rukojetí...

Trekové hole Pinguin Compact FL Foam Grey

Horní segment skládacích holí Pinguin Compact FL Foam je vybaven prodlouženou rukojetí vyrobenou z nenasákavé, nesmekavé a vibrace pohlcující EVA pěny. Právě délka rukojetí určuje hole jako čtyřsezónní, díky možnosti změny polohy úchopu při traverzování se zachováním pohodlného a bezpečného úchopu.K většímu pohodlí a bezpečnosti při používání holí přispívají také nastavitelná poutka na zápěstí ruky.Vysoká sbalitelnost holí díky principu skládání segmentů. Hole lze složit na pouhých 36cm, díky čemuž se vejdou i do našeho nejmenšího batohu Move 8.K holím je dodáván pár trekových a pár sněhových talířků.Talířky a madlo v šedé barvě !(foto je ilustrační)

Hmotnost: 0.275/kus kg
Délka: 110-130/36 cm

Materiál: Alu 7075
Průměr trubek: 18/16/14 mm

Zámek: Fast lock
Rukojeť: EVA pěna dlouhá
Hrot: Karbid wolframu
Nastavitelný popruh: Ano
Talířky: 38mm, 53mm

Cena je za pár holí (2 ks). Trekingové hole » Trekking hole » Trekové hole Pinguin Compact FL Foam Grey

Tento akční a ve slevě kousek Trekové hole Pinguin Compact FL od našeho výrobce Pinguin máte možnost sehnat na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 692 Kč.