TRULY NAIVE SET oranžové in-line chrániče

Sada dvou párů chráničů k ochraně kolen, loktů a zápěstí. Fixace na končetinu, zápěstí a dlaň - pružným páskem se suchým zipem. Velikosti:... více informací »
TRULY NAIVE SET oranžové in-line
Značka: Rulyt
159 Kč
DETAIL PRODUKTU
Sada dvou párů chráničů k ochraně kolen, loktů a zápěstí. Fixace na končetinu, zápěstí a dlaň - pružným páskem se suchým zipem. Velikosti:...

Sada dvou párů chráničů k ochraně kolen, loktů a zápěstí. Fixace na končetinu, zápěstí a dlaň – pružným páskem se suchým zipem. Velikosti: S, M, L Hmotnost: 250 – 300 g
Zajímavý kousek TRULY NAIVE SET oranžové in-line máte možnost nakoupit rovněž tady u nás v oblíbené rubrice chrániče na in-line! Nyní si můžete koupit zcela nové zboží z této známé sekce snadno online. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další produkty od značky Rulyt. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek TRULY NAIVE SET oranžové in-line od výrobce s dobrým jménem Rulyt máte možnost koupit u nás teď za super peníze. V akci od 159 Kč.