TRULY SHELTER sada černé in-line chrániče

Sada dvou párů chráničů k ochraně kolen, loktů a zápěstí. Fixace na končetinu, zápěstí a dlaň - pružným páskem se suchým zipem. Velikosti:... více informací »
TRULY SHELTER sada černé
Značka: Rulyt
259 Kč
DETAIL PRODUKTU
Sada dvou párů chráničů k ochraně kolen, loktů a zápěstí. Fixace na končetinu, zápěstí a dlaň - pružným páskem se suchým zipem. Velikosti:...

Sada dvou párů chráničů k ochraně kolen, loktů a zápěstí. Fixace na končetinu, zápěstí a dlaň – pružným páskem se suchým zipem. Velikosti: S, M, L, XL Hmotnost: 250 – 300 gHodně povedený produkt TRULY SHELTER sada černé in-line je k dostání zrovna tu na webu umístěný v kategorii chrániče na in-line! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Známý výrobce Rulyt pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více kousků od dodavatele Rulyt. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek TRULY SHELTER sada černé in-line značky Rulyt můžete získat tady a teď za outletovou cenu! Ceny od 259 Kč.