Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U bílé

Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U bílé Sportovní sluneční brýle Kilpi RENOU-U byly vyvinuty tak, aby vám dobře seděly při... více informací »
Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U
Značka: Kilpi
999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U bílé Sportovní sluneční brýle Kilpi RENOU-U byly vyvinuty tak, aby vám dobře seděly při...

Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U bílé Sportovní sluneční brýle Kilpi RENOU-U byly vyvinuty tak, aby vám dobře seděly při každé sportovní aktivitě. A to i v případě, pokud máte menší obličej. Oceníte jejich kompatibilitu s cyklistickými přilbami a stabilitu díky silikonovým stranicím a nosníku. Polykarbonátová zrcadlová skla, zasazená do mimořádně lehkého rámu můžete snadno vyměnit a reagovat tak na změnu podmínek. Proto v balení najdete i jedny transparentní a druhá žlutá skla do mlhy. Přidáváme také pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění.Benefity sportovních slunečních brýlí Kilpi RENOU-U:

    velmi lehká konstrukce s polovičním rámem
    stylová polykarbonátová zrcadlová skla a náhradní skla v balení
    sedí i menším obličejům
    kompatibilní s cyklistickými přilbami
    stranice a nosník s neklouzavým silikonem
    součástí balení pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění
    hmotnost brýlí 33g
Sluneční brýle » Sportovní brýle » Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U bíléZlevněný výrobek Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U jde získat zrovna tady na webu v populární rubrice sportovní brýle. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. Věhlasný výrobce Kilpi má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kvalitní kousky značky Kilpi. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U od kvalitního výrobce Kilpi je k získání u nás nyní extra výhodně. Nyní lze objednat jen za 999 Kč.