Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U černé

Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U černé Sportovní sluneční brýle Kilpi RENOU-U byly vyvinuty tak, aby vám dobře seděly při... více informací »
Unisex sluneční brýle Kilpi
Značka: Kilpi
999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U černé Sportovní sluneční brýle Kilpi RENOU-U byly vyvinuty tak, aby vám dobře seděly při...

Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U černé Sportovní sluneční brýle Kilpi RENOU-U byly vyvinuty tak, aby vám dobře seděly při každé sportovní aktivitě. A to i v případě, pokud máte menší obličej. Oceníte jejich kompatibilitu s cyklistickými přilbami a stabilitu díky silikonovým stranicím a nosníku. Polykarbonátová zrcadlová skla, zasazená do mimořádně lehkého rámu můžete snadno vyměnit a reagovat tak na změnu podmínek. Proto v balení najdete i jedny transparentní a druhá žlutá skla do mlhy. Přidáváme také pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění.Benefity sportovních slunečních brýlí Kilpi RENOU-U:

    velmi lehká konstrukce s polovičním rámem
    stylová polykarbonátová zrcadlová skla a náhradní skla v balení
    sedí i menším obličejům
    kompatibilní s cyklistickými přilbami
    stranice a nosník s neklouzavým silikonem
    součástí balení pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění
    hmotnost brýlí 33g
Sluneční brýle » Sportovní brýle » Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U černé Ve slevě tento produkt Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U černé je k dispozici v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci sportovní brýle. Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Významný dodavatel Kilpi pro své zákazníky poskytuje vynikající výrobky.

Žádaný produkt Unisex sluneční brýle Kilpi RENOU-U od této skvělé značky Kilpi jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě za báječnou cenu! V akci od 999 Kč.