Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U bílé

Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U bílé S univerzálními sportovními slunečními brýlemi Kilpi SIMI-U budete mít přehled o... více informací »
Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U
Značka: Kilpi
699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U bílé S univerzálními sportovními slunečními brýlemi Kilpi SIMI-U budete mít přehled o...

Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U bílé S univerzálními sportovními slunečními brýlemi Kilpi SIMI-U budete mít přehled o všem, co se kolem vás při jasných slunečných dnech děje. Rozhled na cyklostezce, výhled do krajiny, nikde žádné oslnění a ochrana očí za všech situací. Brýle SIMI-U mají velmi lehkou konstrukci a dominují jim polykarbonátová zrcadlově tmavá skla. Součástí jsou také silikonové stranice a nosníky pro špičkovou stabilitu brýlí na obličeji.Benefity sportovních slunečních brýlí Kilpi SIMI-U:

    velmi lehká celorámová konstrukce
    stylová polykarbonátová zrcadlově tmavá skla
    stranice a nosník s neklouzavým silikonem
    součástí balení pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění
    hmotnost brýlí 35g
Sluneční brýle » Sportovní brýle » Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U bílé
Hodně povedený kousek najdete prostě tu na našem webu ve známé kategorii sportovní brýle! Mrkněte na ještě jiné produkty z naší kategorie za výborné peníze.

Tento designový výrobek Unisex sluneční brýle Kilpi od výrobce s mnohaletou tradicí Kilpi snadno seženete právě teď za super peníze! Aktuálně v akci od 699 Kč.