Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U černé

Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U černé S univerzálními sportovními slunečními brýlemi Kilpi SIMI-U budete mít přehled o... více informací »
Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U
Značka: Kilpi
699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U černé S univerzálními sportovními slunečními brýlemi Kilpi SIMI-U budete mít přehled o...

Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U černé S univerzálními sportovními slunečními brýlemi Kilpi SIMI-U budete mít přehled o všem, co se kolem vás při jasných slunečných dnech děje. Rozhled na cyklostezce, výhled do krajiny, nikde žádné oslnění a ochrana očí za všech situací. Brýle SIMI-U mají velmi lehkou konstrukci a dominují jim polykarbonátová zrcadlově tmavá skla. Součástí jsou také silikonové stranice a nosníky pro špičkovou stabilitu brýlí na obličeji.Benefity sportovních slunečních brýlí Kilpi SIMI-U:

    velmi lehká celorámová konstrukce
    stylová polykarbonátová zrcadlově tmavá skla
    stranice a nosník s neklouzavým silikonem
    součástí balení pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění
    hmotnost brýlí 35g
Sluneční brýle » Sportovní brýle » Unisex sluneční brýle Kilpi SIMI-U černé Kvalitní a žádaný výrobek můžete najít snadno na stránkách v populární kategorii sportovní brýle! Pořiďte si skvělé produkty ve zmíněné sekci v bezva akci.

Oblíbený a kvalitní produkt Unisex sluneční brýle Kilpi od výrobce s dobrým jménem Kilpi pohodlně dostanete zrovna dnes za výhodné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 699 Kč.