Unisex sluneční brýle Kilpi ZINDY-U tmavě červené

Unisex sluneční brýle Kilpi ZINDY-U tmavě červené Ať už na kole vyrazíte na trail nebo na silniční švih, cyklistické... více informací »
Unisex sluneční brýle Kilpi ZINDY-U tmavě
Značka: Kilpi
950 Kč
DETAIL PRODUKTU
Unisex sluneční brýle Kilpi ZINDY-U tmavě červené Ať už na kole vyrazíte na trail nebo na silniční švih, cyklistické...

Unisex sluneční brýle Kilpi ZINDY-U tmavě červené Ať už na kole vyrazíte na trail nebo na silniční švih, cyklistické sluneční brýle Kilpi ZINDY-U ochrání váš zrak a poskytnou dokonalý přehled o tom, co se blíží k vašemu přednímu kolu. Odstranění zamlžování je vyřešeno ventilační mikroperforací, která skla brýlí zbavuje vlhkosti. Ta jsou robustní, polykarbonátová a zrcadlově duhová. Svírá je lehká celorámová konstrukce, kompatibilní s tvarem cyklistických přileb. O stabilitu brýlí na obličeji se starají silikonové stranice a nosník. V balení najdete také pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění.Benefity cyklistických slunečních brýlí Kilpi ZINDY-U:

    velmi lehká celorámová konstrukce
    stylová robustní polykarbonátová zrcadlově duhová skla
    ventilační mikroperforace proti zamlžování
    kompatibilní s cyklistickými přilbami
    stranice a nosník s neklouzavým silikonem
    součástí balení pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění
    hmotnost brýlí 33g

 
Vlastnosti produktu

Barva: Tmavě modrá
Pohlaví: Unisex
Sport: BĚH, CYKLISTIKA, KILPI DO MĚSTA, TURISTIKA A CESTOVÁNÍ
Specifikace: UV 400
Ostatní: UV 400 ochrana, Včetně krabičky a pouzdra
Složky materiálu: 100% POLYCARBONATE; RUBBER
Sluneční brýle » Sportovní brýle » Unisex sluneční brýle Kilpi ZINDY-U tmavě červenéKvalitní a levný produkt můžete najít nyní tu na našem webu v populární sekci sportovní brýle. Vyhledejte si vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další skvělé kousky od značky Kilpi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zlevněný kousek Unisex sluneční brýle Kilpi od oblíbené značky Kilpi máte možnost dostat v naší aktuální nabídce ve slevě! Nyní pořídíte za 950 Kč.