Vařič Jetboil MiniMo Camo MNMCM-EU

Vařič Jetboil MiniMo Camo MNMCM-EU Přepracovaný varný systém od Jetboilu určený nejenom k rychlému ohřevu vody, ale také k... více informací »
Vařič Jetboil MiniMo Camo
Značka: Jetboil
4 499 Kč
DETAIL PRODUKTU
Vařič Jetboil MiniMo Camo MNMCM-EU Přepracovaný varný systém od Jetboilu určený nejenom k rychlému ohřevu vody, ale také k...

Vařič Jetboil MiniMo Camo MNMCM-EU Přepracovaný varný systém od Jetboilu určený nejenom k rychlému ohřevu vody, ale také k vaření v přírodě.Spolehlivý, bezpečný a neuvěřitelně kompaktní varný systém, který není určený jako většina ostatních systémů od Jetboilu jenom k rychlému ohřevu vody, ale také k vaření v přírodě.O pohodlné vaření se stará především hořák MiniMo s velmi jemnou regulací plynu, kovové madlo nádoby a také nízká výška nádoby, díky které se z nádoby lépe jí. Samozřejmostí je také minimální spotřeba plynu a kompaktnost systému. Všechny součásti se jednoduše vejdou do varné nádoby a nezaberou žádné zbytečné místo v batohu. Nádoba sedí pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití. Tepelný výměník na dně nádoby, který firma Jetboil vymyslela, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče a snižuje spotřebu plynu.Nový regulátor tlaku má primárně 2 hlavní přednosti oproti ostatním, neregulovaným vařičům – zajišťuje stále stejný výkon až do poslední kapičky plynu a také zajišťuje bezproblémový a úsporný chod ve vyšších nadmořských výškách. Jiné, neregulované vařiče ztrácejí tlak z kartuší vlivem nižšího atmosferického tlaku.

Nový ventil a regulátor tlaku pro nejjemnější regulaci hořáku a co nejmenší spotřebu plynu
Kovová rukojeť pro snadnou manipulaci jak při vaření tak při jídle
Plastové víčko (pítko / nalévátko / možnost caffetieru).
Neoprenový obal pro menší ztrátu tepla a snazší manipulaci
Plastový kalíšek kryjící hořák, využitelný jako nádoba na pití / jídlo.
Trojnožka pro stabilitu a izolaci kartuše.
Piezo zapalování
Nepotřebujete speciální plyn – vařič je na klasický šroubovací závit
Hmotnost: 415 g
Objem nádoby: 1,0 l
Uvedení 0,5 litru vody do varu: 2 min 15 s (Průměrný čas při použití kartuší Jetboil)
Na 100 g kartuši lze uvařit až 12 litrů vody
Hmotnost stabilizační trojnožky pod kartuši: 27 g
Rozměry: 127 mm x 152 mm

Varný systém je kompatibilní s řadou praktických doplňků, jako je
například sada pro zavěšení, Pot support umožňující vařit s jakoukoli
nádobou, nebo Coffee press.

Outdoor vybavení » Turistické vařiče » Vařič Jetboil MiniMo Camo MNMCM-EU Často hledaný výrobek Vařič Jetboil MiniMo Camo MNMCM-EU lze nakoupit bez obtíží na stránkách v sekci turistické vařiče! Nyní můžete koupit nové produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci. Výrobce Jetboil dlouhodobě nabízí kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Hodně žádaný produkt Vařič Jetboil MiniMo Camo od naší známé značky Jetboil můžete najít právě teď v nabídce opravdu levně! Produkt koupíte teď u nás za 4 499 Kč.