Sportovní vybavení a potřeby

Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 230 – Klasik

Tento výjimečný produkt Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT od značky se zárukou kvality Teplo Uš máte možnost sehnat u nás právě v akci. Cenově vychází na 737 Kč.
Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT
Ověřit dostupnost
Značka: Teplo Uš
737

Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 230 – Klasik Vysoušeč obuvi VOT 220 slouží k vysoušení jednoho páru obuvi (lyžařské, pracovní apod.). Je napájen síťovým napětím 230V/50Hz. Napájecí přívod je připojen do jednoho z těles a z něho je dále napájeno druhé těleso. Celé zařízení je plastové a proti dotyku nebezpečného napětí je chráněno dvojitou izolací.Způsob použití:
Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se zapojí do zásuvky 230V/50 Hz. Výkon topného tělesa je nízký a proto je možné nechat vysoušeč zapnutý trvale až do vysušení obuvi. Teplota povrchu topného tělesa nepřesáhne uvnitř boty 60 až 70 °C. Otvor v obuvi nezakrývejte (neucpávejte), aby se nezamezilo proudění vzduchu v obuvi. Dále není povolené kombinovat dva zdroje tepla, tedy např. vysoušeč a radiátorové topení. Nenechávejte vysoušeč zapnutý bez dozoru déle než je potřebné.
Technické parametry:

Napájecí napětí: 230 V/50 Hz
Celkový příkon: 9W
Rozměry topného tělesa: průměr 30mm, délka 156mm
Délka napájecího přívodu: 2m
Délka spojovací sňůry: 1m
Lyžování » Lyžařské doplňky » Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 230 – Klasik

Dále máme v nabídce od značky Teplo Uš