Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Jill Compression YTH

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou... více informací »
Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Jill Compression
Značka: Winnwell
799 Kč
DETAIL PRODUKTU
Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou...

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. 

Kraťasy se suspenzorem Jock WinnWell Compression jsou perfektní kompresní kraťasy pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. 

Lehký, anatomicky tvarovaný a pevný suspenzor ochrání, ale zároveň neomezuje v pohybu. Použitý materiál skvěle odvádí vlhkost. Suché zipy na nohavicích suplují funkci podvazků a skvěle drží štulpny na správném místě. Pohodlné a příjemné spodky, které mají kompresní střih a jsou vhodné pod hokejové kalhoty.

Materiál: Polyester, Spandex

Specifikace:

Výrobní:

Odvod vlhkosti polyester/spandex shell

Ochrana zabezpečena:

Chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legií

Ochrana:

Suspenzor v ceně

Tento akční a ve slevě produkt Winnwell Dámské kalhoty se můžete sehnat bez obtíží tady na našem webu v populární rubrice hokej. Nyní získáte ostatní produkty z této sekce z pohodlí domova! Populární značka Winnwell představuje top sortiment Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další produkty od značky Winnwell. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Winnwell Dámské kalhoty se suspenzorem Jill od značky s dobrým jménem Winnwell jednoduše seženete tady teď právě ve výprodejové akci! Akční ceny od 799 Kč.