Sportovní vybavení a potřeby

Woox Kabelka Deponea Mineral

Zlevněný výrobek Woox Kabelka Deponea Mineral od společnosti s dlouholetou tradicí WOOX je k dispozici tady a teď trvale výhodně. Cena od 2 061 Kč.
Woox Kabelka Deponea Mineral
Zjistit více
Značka: WOOX
2 061
Popis produktu

Proč nutně potřebujete další kabelku: 1. nemáte žádnou, co by byla vyrobená v Jeseníku z jednoho špicovního kusu španělské kůže 2. ..“ježišmarja, malá kabelka bez řetězu, švů a kro-kodýlích papilár? Kdes ji sehnala?“ Dělejte, že neslyšíte.

– Minimalistická kabelka vyrobená v Jeseníku

– Nastavitelný a odnímatelný popruh

– Rychlé zapínání pomocí sedlářských knoflíků

– Pevně spojená kovovými nýty

– Tvarově stálá 21 x 12 cm, výška držadla až 70 cm

Deponea je vyrobena ze španělské hovězí kůže Coruna, která je typická svou lícovou kresbou, stejně jako ostatní hověziny. Líc materiálu je broušený a krytý nástřikem pigmentové povrchové úpravy, což zaručuje hladký a matný povrch kabelky. Dalšími typickými vlastnost-mi tohoto materiálu je zvýšená tuhost – tedy i pevnost a odolnost výsledného produktu. Kabelku Deponea využijete hlavně při příležitostech, kdy vám stačí telefon, peněženka a rtěnka. Ideální je tedy na lítačku po městě, rande, koncert nebo do divadla! Tahle kabelka všechny okouzlí svým minimalistickým a elegantním zpracováním a rafinovaným řešením na sedlářské knoflíky. Díky užitému materiálu Deponea vydrží celé generace, a přitom tvar zůstane pořád stejný!