Sportovní vybavení a potřeby

Wtb Plášť Vigilante 2.8 27.5′ Tcs Tough Fast Rolling E25 Černá

Tento kvalitní produkt Wtb Plášť Vigilante 2.8 27.5' Tcs Tough od našeho předního výrobce Wtb pořídíte v naší aktuální nabídce ve slevě. Nyní pořídíte jen za 1 740 Kč.
EAN: 0714401109711
Wtb Plášť Vigilante 2.8 27.5' Tcs Tough
Ověřit dostupnost
Značka: Wtb
1 740
Popis produktu

Agresivní, prvotřídní a neochvejný … tato slova vystihují plášť Vigilante 2.3, a to samé platí i pro jeho širší verze 2.5 / 2.6 / 2,8. Masivní nárůst jak výšky, tak plochy vnějších výstupků, které se nejen dokáží zakousnout hlouběji, ale také začínají zabírat dříve v počátečních fázích zatáčky. Širší, vyšší a agresivnější ve všech ohledech… Vigilante 2.5 / 2.6 / 2,8.

Kompatibilní s E-biky.

Směs TriTec

TriTec využívá tři gumové směsi k zajištění různých úrovní trakce, podpory a životnosti na základě jejich umístění v plášti. Celý vzorek je podepřen základnou z vysoce tvrdé gumy, která přechází až do poloviny výšky výstupků dezénu a umožňuje použití měkčích směsí ve výstupcích bez jejich deformace vlivem sil působících v zatáčkách. Horní část středových výstupků se skládá ze směsi středně tvrdých durometrů, která zajišťuje trakci a trvanlivost bez snížení účinnosti odvalování, zatímco vnější výstupky tvoří nejměkčí směs, která zajišťuje maximální přilnavost a pomalý odskok.