Sportovní vybavení a potřeby

Yonex Muscle Power 2 badmintonová raketa stříbrná

Unikátní a žádaný kus Yonex Muscle Power 2 badmintonová od známého dodavatele Yonex získáte v naší nabídce za rozumné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 749 Kč. EAN: 4549317699416
Yonex Muscle Power 2 badmintonová raketa
Zjistit více
Značka: Yonex
749
Popis produktu

Badmintonová raketa Muscle Power 2 je vytvořená pro začínající a rekreační hráče. Tato raketa je ze série vhodné pro hráče, kteří využívají rychlé údery a rádi si zachovají kontrolu nad míčem. Unikátní konstrukce rámu je v těsném spojení s výpletem jako nikdy dříve. Všechny rakety MUSCLE POWER jsou zkonstruovány pro poskytnutí tvrdé smeče a rychlých švihů. Technologie:
Isometric – Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší Sweet Spot (optimální úderovou plochu) oproti běžným raketám. Na rozdíl od běžných tvarů hlavy rakety isometrická hlava rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami. Tím zvětšuje Sweet Spot, což umožňuje výrazně lepší odehrání míče i v případě ne zcela optimálního úderu.

Muscle Power Frame – Tato konstrukce usazuje struny do oblých průchodek a nikoli do ostrých úhlů, čímž se déle udržuje shodné napětí strun. Díky této konstrukci není struna pevně sevřena a pomůže s úderem i v místech mimo optimální úderovou plochu.

Parametry:
– typ: All Around
– flex: tuhý rám
– tvar hlavy: Isometric
– váha: 98 g
– vyvážení: Even Balance
– grip: 4
– hlava: hliník
– shaft: ocel

délka 660 mm
hmotnost 98 g
Tvrdost tuhá
Obal v ceně ano
Vypletená raketa ano
Vyvážení rakety na střed
Tvar hlavy izometrický