Žďárák BIVVI Bag Snugpak® černý

Žďárák BIVVI Bag Snugpak® černý Pokud vyžadujete tak zvanou dvojitou ochranu, potom pro vás povlak na spací pytel BIVVI Bag... více informací »
Žďárák BIVVI Bag Snugpak®
Značka: Snugpak
2 099 Kč
DETAIL PRODUKTU
Žďárák BIVVI Bag Snugpak® černý Pokud vyžadujete tak zvanou dvojitou ochranu, potom pro vás povlak na spací pytel BIVVI Bag...

Žďárák BIVVI Bag Snugpak® černý Pokud vyžadujete tak zvanou dvojitou ochranu, potom pro vás povlak na spací pytel BIVVI Bag Snugpak bude skvělou volbou. Jedná se o velmi kvalitní nepromokavý potah na spací pytel.Jeho doménou je, že v zabaleném stavu má velmi malé rozměry. Umožní vám tak snadné uložení do vašeho cestovatelského batohu a ušetří spoustu místa, které můžete využít pro jiné nezbytné věci.Tento povlak na spací pytel je sice nepromokavý, ale stále prodyšný. Velmi odolný a kvalitní materiál, z kterého je vyroben vás mile překvapí, a jistě oceníte jeho vlastnosti především v drsných přírodních podmínkách.Součástí je samozřejmě i kompresní obal.Upozornění: Přestože je použitá látka prodyšná, nepropustí dostatečné množství vzduchu pro dýchání. Převlek nesmí být kompletně uzavřen / utěsněn, aby se předešlo možnému udušení!

Délka: 228 cm
Šířka: 85 cm / 65 cm
(v ramenou / v nohou)
Rozměry sbaleného spacáku (d x pr): 15,5 cm x 10 cm
Hmotnost: 300 g
Vnější materiál: 100 % nylon Paratex® Dry
Vodotěsnost (vodní sloupec): 5 000 mm
Odvod potu: 7,5 l / m2 / 24 h
Součástí dodávky: převlek na spací pytel
kompresní přepravní vak
Výrobce: Snugpak® Velká Británie
Barva: oliv

Benefity, o kterých musíte vědět:

    Nepromokavý povlak na spací pytel, který oceníte zejména v drsných přírodních podmínkách
    Nízká hmotnost i malé rozměry v zabaleném stavu
    Vyroben z kvalitního Paratexu
    Součástí je i kompresní obal
Spací pytle » Spacáky letní » Žďárák BIVVI Bag Snugpak® černý

Vysoce kvalitní výrobek Žďárák BIVVI Bag Snugpak® od výrobce s mnohaletou tradicí Snugpak snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 2 099 Kč.