Žďárák Special Forces BIVVI Bag Snugpak® Xlong černý

Žďárák Special Forces BIVVI Bag Snugpak® Xlong černý Tento nepromokavý potah od firmy Snugpak, která pochází z Velké... více informací »
Žďárák Special Forces BIVVI Bag
Značka: Snugpak
2 759 Kč
DETAIL PRODUKTU
Žďárák Special Forces BIVVI Bag Snugpak® Xlong černý Tento nepromokavý potah od firmy Snugpak, která pochází z Velké...

Žďárák Special Forces BIVVI Bag Snugpak® Xlong černý Tento nepromokavý potah od firmy Snugpak, která pochází z Velké Británie, vám nabídne neocenitelnou ochranu při drsných povětrnostních podmínkách a rovněž nabídne spolehlivou ochranu před tepelnými ztrátami.Je to jedna z věcí, která patří k základním položkám horolezců. Tento nepromokavý potah na spacák je určený pro dobrodružné cestovatele, kteří se často nachází ve velmi krutých podmínkách.Zamykání tohoto nepromokavého potahu je vyřešeno předním zipem, který od vrchu míří až do půlky celého vaku, což vám umožní pohodlný nástup i výstup. Jeho váha i rozměry jsou velmi malé a tak vás jistě potěší, že v zabaleném stavu tuto šikovnou věc vměstnáte prakticky kamkoliv.Technická tkanina Paratex z které je žďárák vyroben je prodyšná, zajistí vám tak i v oblastech s vysokou vlhkostí udržení tepla, sucha a pohodlí.Upozornění: Přestože je použitá látka prodyšná, nepropustí dostatečné množství vzduchu pro dýchání. Převlek nesmí být kompletně uzavřen / utěsněn, aby se předešlo možnému udušení!

Délka: 258 cm
Šířka: 85 cm / 67 cm  (v ramenou / v nohou)
Rozměry sbaleného spacáku (d x pr)     19 cm x 14 cm
Hmotnost: 380 g
Vnější materiál: 100 % nylon Paratex® Dry
Vodotěsnost (vodní sloupec): 5 000 mm
Odvod potu: 7,5 l / m2 / 24 h
Zip: rychlo-uvolňovací ve středu, ½ délky
Součástí dodávky     
převlek na spací pytel
kompresní přepravní vak
Výrobce: Snugpak® Velká Británie
Barva: olivově zelená

 Benefity, o kterých musíte vědět:

    Voděodolný potah na spacák od renomované firmy Snugpak
    Spolehlivé zamykání
    Prodyšnost
    Nízká hmotnost a malé rozměry
    Vyroben z kvalitních materiálu Paratex
Spací pytle » Spacáky letní » Žďárák Special Forces BIVVI Bag Snugpak® Xlong černý Zajímavý kousek Žďárák Special Forces BIVVI Bag Snugpak® Xlong černý najdete právě zde tu na webu ve známé rubrice spacáky letní. Podívejte se na ještě další produkty z této populární rubriky snadno online. Významný výrobce Snugpak vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží.

Tento exkluzivní výrobek Žďárák Special Forces BIVVI Bag Snugpak® Xlong od společnosti s výborným jménem Snugpak můžete pořídit zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 2 759 Kč.