Sportovní vybavení a potřeby

Kolečkové brusle NILS Extreme NA9157 zelené

Tento zlevněný výrobek Kolečkové brusle NILS Extreme od skvělého výrobce Nils Extreme snadno můžete pořídit v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nabídky od 1 899 Kč.
Kolečkové brusle NILS Extreme
Ověřit dostupnost
Značka: NILS EXTREME
1 899

Kolečkové brusle NILS Extreme NA9157 zelené Kolečkové brusle NILS Extreme NA9157 jsou určeny k rekreačním projížďkám pro středně pokročilé a pokročilé bruslaře. 
Hliníkový podvozek je osazen polyuretanovými kolečky o průměru 84 milimetrů. Tvrdost koleček je 82A, ta je ideálním kompromisem mezi rychlostí, životností a pohodlím – dobře přiléhají k podkladu a částečně pohlcují nerovnosti. Kolečka jsou osazena ložisky ABEC 9 pro rychlou a plynulou jízdu. 
Skelet brusle je vyroben z polypropylenu, který dobře přenáší energii z odrazu na kolečka a zároveň vydrží i připadný pád. Pohodlná, poloměkká bota je vyrobena z kombinace semiše, síťoviny MESH – pro dobrou prodyšnost, EVA a pěny o vysoké hustotě. Vnitřní bota nemá krytou špičku a na čele jsou velké, ventilační otvory, takže bota dobře větrá a noha se méně potí. Zapínání je řešeno klasickou trojkombinací – šněrování, řemínek se suchým zipem a dvousekční přezka. Pravá brusle je osazena brzdou.
PARAMETRY
Materiál

PP, PU, semiš, EVA, MESH, 10 mm vrstva husté pěny

Podvozek

hliník

Kolečka

PU 84×24 mm, 82A

Ložiska

ABEC 9

Bota

poloměkká, prodyšná

Zapínání

dvousekční přezka
pásek na zip
šněrování
Pravá brusle osazena brzdou

 

Kolečkové brusle » Rekreační brusle » Kolečkové brusle NILS Extreme NA9157 zelené