Sportovní vybavení a potřeby

Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 12

Tento designový produkt Vysoušeč obuvi Teplo Uš pocházející od značky Teplo Uš jednoduše můžete pořídit právě nyní pořád výhodně! Ve skvělé akci za 737 Kč.
Vysoušeč obuvi Teplo Uš
Ověřit dostupnost
Značka: Teplo Uš
737

Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 12 Vysoušeč obuvi VOT 12 slouží především k nahřívání a případně vysoušení jednoho páru obuvi (lyžařské, pracovní apod.). Je napájen stejnosměrným napětím 12 V palubní sítě automobilů a skládá se ze dvou válcových topných těles. Napájecí přívod je připojen do jednoho z těles a z něho je dále napájeno druhé těleso. Celé zařízení je plastové a je chráněno dvojitou izolací.
Způsob použití:
Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky 12 V v zavazadlovém prostoru nebo v prostoru pro cestující. Není vhodné používat Vysoušeč při nenastartovaném motoru. Akumulátor by se příliš vybil, proto VOT 12 zapínejte raději až po nastartování. Předpokládaná doba pro úplné vysušení obuvi je 6-8 hod.Teplota povrchu topného tělesa nepřesáhne uvnitř boty 60 až 70°C. Otvor v obuvi nezakrývejte (neucpávejte), aby se nezamezilo proudění vzduchu v obuvi. Dále není povolené kombinovat dva zdroje tepla. Nenechávejte vysoušeč zapnutý bez dozoru déle než je potřebné.
Technické parametry:

Napájecí napětí: 12V DC
Celkový příkon: 9W
Rozměry topného tělesa: průměr 30mm, délka 156mm
Délka napájecího přívodu: 1m
Délka spojovací sňůry: 1m
Lyžování » Lyžařské doplňky » Vysoušeč obuvi Teplo Uš VOT 12