Sportovní vybavení a potřeby

Kolečkové brusle NILS Extreme NA11008 šedo-růžové

Zcela unikátní kousek Kolečkové brusle NILS Extreme od kvalitní společnosti Nils Extreme jednoduše najdete právě za rozumné peníze. Akční cena již od 1 089 Kč.
Kolečkové brusle NILS Extreme
Ověřit dostupnost
Značka: NILS EXTREME
1 089

Kolečkové brusle NILS Extreme NA11008 šedo-růžové Kolečkové brusle NILS Extreme NA11008 jsou určeny k rekreační jízdě začínajících a mírně pokročilých bruslařů po rovných a hladkých stezkách, jako například po asfaltu. 
Lehká a odolná bota zajišťuje bezpečnost při jízdě. Systém ventilace a tvarovaná stélka boty přímo ovlivňují zvýšení uživatelského komfortu. Jedná se o model s nastavitelnou velikostí, kdy každá brusle má na výběr ze 4 rozměrů. Pomocí stisku tlačítka a posunutí špičky lze snadno a rychle nastavit velikost boty na noze uživatele. Kolečka s tvrdostí 82A jsou uložena v hliníkové liště, dobře přiléhají k podkladu a částečně pohlcují nervnosti. Model NA11008 je osazen ložisky ABEC 7, která se vyznačují precizním zpracováním a nízkým odporem, kdy jízda má dobrou setrvačnost a na bruslích tak lze urazit dlouhou vzdálenost bez vynaložení zbytečné síly. Zapínání brusle je řešeno klasickou trojkombinací – dvousekční přezka, řemínek se suchým zipem, šněrování. Pravá brusle je osazena brzdou.
 
PARAMETRY
 
Materiál

PP, PU, semiš, EVA, MESH, syntetická kůže

Podvozek

hliník

Ložiska

ABEC7

Bota

poloměkká, ventilovaná

Zapínání

dvousekční přezka
pásek na zip
šněrování
Pravá brusle má brzdu
Kolečkové brusle » Rekreační brusle » Kolečkové brusle NILS Extreme NA11008 šedo-růžové