Sportovní vybavení a potřeby

Kolečkové freeridové brusle NILS Extreme NA20006 černo-zlaté

Ve slevě tento kousek Kolečkové freeridové brusle NILS Extreme od skvělé značky Nils Extreme můžete získat ještě dnes až neuvěřitelně levně. V akci za 1 719 Kč.
Kolečkové freeridové brusle NILS Extreme
Ověřit dostupnost
Značka: NILS EXTREME
1 719

Kolečkové freeridové brusle NILS Extreme NA20006 černo-zlaté NILS Extreme NA20006 jsou freeridové brusle určené pro středně pokročilé a pokročilé bruslaře. Design brusle se opírá o kombinaci černé a zlaté barvy, tvrdá bota je v úrovni paty a středu chodidla vybavena velkými otvory pro dostatečnou ventilaci, takže se noha v brusli nebude nadměrně potit. Vysoký jízdní komfort zaručuje vnitřní bota vyrobená z kombinace EVA pěny, síťoviny Mesh a semiše.
Hliníkový rám je vybaven třemi kolečky o průměru 100 milimetrů, která jsou osazena ložisky ABEC9 pro rychlou jízdu. Podvozek je v případě potřeby možné přestavit na 4 kolečka o maximálním průměru 90 milimetrů. Vnější strana boty je opatřena sliderem, který chrání botu před poškozením při jízdě pod nízkým úhlem (například při rychlém průjezdu ostrou zatáčkou anebo při slalomu). Zapínání brusle obstarává klasické šněrování a 2 dvousekční přezky. Pro opravdu dobrou manévrovatelnost brusle nemají brzdu.
PARAMETRY
Rám

hliník

Ložiska

ABEC9

Kolečka

3 x PU 100 mm / 85A

Bota

tvrdá s ventilačním systémem

Vložka

EVA, Mesh, semiš

Zapínání

2x dvojsekční přezka
šněrování
Brusle nemá brzdu

 

Kolečkové brusle » Rekreační brusle » Kolečkové freeridové brusle NILS Extreme NA20006 černo-zlaté