Sportovní vybavení a potřeby

Kolečkové brusle NILS Extreme NA1169 růžové

Tento designový produkt Kolečkové brusle NILS Extreme od dodavatele zboží Nils Extreme snadno pořídíte právě teď v naší nabídce extra výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 969 Kč.
Kolečkové brusle NILS Extreme

Kolečkové brusle NILS Extreme NA1169 růžové Kolečkové brusle NILS Extreme NA1169 jsou určeny k rekreačním projížďkám pro začínající a středně pokročilé bruslaře. Model NA1169 v sobě spojuje poutavý design a kvalitní materiály.
Hliníkový podvozek je osazen PU kolečky o tvrdosti 82A, ta je ideálním kompromisem mezi rychlostí, životností a pohodlím. Kolečka jsou osazena ložisky ABEC 7 pro svižnou a plynulou jízdu. Skelet brusle je vyroben z polypropylenu, který dobře přenáší energii z odrazu na kolečka a zároveň vydrží i připadný pád. Pohodlná, poloměkká bota je vyrobena z kombinace semiše, síťoviny MESH – pro dobrou prodyšnost, EVA a pěny o vysoké hustotě. Vnitřní bota nemá krytou špičku, takže dobře větrá a noha se méně potí. Zapínání je řešeno klasickou trojkombinací – šněrování, řemínek se suchým zipem a dvousekční přezka. Pravá brusle je osazena brzdou.
Pod patou se nachází tlačítko pro změnu velikosti brusle. Při stisknutém tlačítku lze posouvat špičku boty a tím lze nastavit jednu ze 4 velikostí. Tento systém umožňuje přizpůsobit velikost chodidlu, slouží jako „rostoucí“ bota, která roste spolu s nohou dítěte a zároveň snižuje výslednou cenu bruslí.
PARAMETRY
Materiál

PP, PU, semiš, EVA, MESH, 10 mm vrstva husté pěny

Podvozek

hliník

Ložiska 

ABEC 7

Bota

poloměkká, prodyšná

Zapínání

dvousekční přezka
pásek na zip
šněrování
pravá brusle osazena brzdou
Kolečkové brusle » Rekreační brusle » Kolečkové brusle NILS Extreme NA1169 růžové