Sportovní vybavení a potřeby

Slalomové kolečkové brusle NILS Extreme NA20002 černé

Oblíbený a akční produkt Slalomové kolečkové brusle NILS Extreme od známého předního výrobce Nils Extreme pořídíte právě nyní za super cenu! Stojí teď u nás 1 559 Kč.
Slalomové kolečkové brusle NILS Extreme
Ověřit dostupnost
Značka: NILS EXTREME
1 559

Slalomové kolečkové brusle NILS Extreme NA20002 černé Kolečkové brusle NILS Extreme NA20002 jsou určeny primárně pro freeride a slalom. Jejich konstrukce je založena na lehké, větrané botě s anatomickou stélkou zaručující vysokou stabilitu paty, polypropylenovém skeletu a hliníkové liště vyrobené pomocí vstřikování. Jako zapínání bylo použito šněrování, dvojsekční přezky a kvalitní spony s napínacím mechanismem. Na vnější straně boty nalezneme slider, tak často užívaný při freeridu.
Takzvané „slalomové uložení“ koleček, kdy prostřední dvě kolečka jsou větší než kolečko první a poslední, snižuje poloměr otáčení brusle a umožňuje tak maximální kontrolu nad řízením směru brusle. Polyuretanová kolečka jsou osazeny ložisky ABEC 9, ty jsou díky minimalnímu valivému odporu rychlá a nemalou mírou přizpívají ke kontorle nad bruslemi.
Model NA20002 je určen jak pro začínající, tak pokročilé, amatérské nadšence slalomu a freeridu.
 
PARAMETRY

Nůž

jednodílný, hliníkový

Ložiska

ABEC 9

Tvrdost koleček

85A

Bota

tvrdá s ventilačním systémem

Vložka

profilována
vytvořena z pěny o vysoké hustotě
mesh
materiál EVA

Zapínání

hliníková, dvousekční přezka
přezka s napínáním
šněrování
Brusle nemá brzdu

Kolečkové brusle » Rekreační brusle » Slalomové kolečkové brusle NILS Extreme NA20002 černé